VAKCÍNY PFIZER - ještě horší než jsme si mysleli!!!!

Tak dámy a pánové. Konečně známe pravdu co ta vládní pakáž vlastně za našimi zády pravděpodobně  podepsala s farmaceutickými firmami a je to opravdu NĚCO. Tak co páni policajti a tajní. Budete už konečně vyšetřovat a jednat. Vládne tady covidová mafie!

Vše si můžete přečíst zde na webu Aeronet. Jde o smlouvu od Albánské vlády, ale podoba smlouvy bude pro všechny země stejná, jen se přepíše v hlavičce země a cena za dávku.

Stručné shrnutí je, že ve smlouvě je uvedeno:

1. Kupující bere na vědomí, že dlouhodobé účinky a účinnost vakcíny nejsou v současné době známy a že mohou existovat nežádoucí účinky vakcíny, které nejsou v současné době známy. Takže snad to moc lidí nezabije. A kdyby ano viz bod. 2!!!!!!!

2. Stát se ve smlouvě zavazuje bránit společnost Pfizer a jeji přidružené společnosti. Tedy i v případě soudů musí stát vystupovat na straně Pfizeru proti vlastním občanům!!!! 

3. Dále státy se nesmí vyvázat ze smlouvy i pokud bude nalezen lék na covid. Tady tedy máte odpověď proč se ze strany vlády potlačují jakékoliv léky (ivermektin), které by mohli nemocným pacientům pomoci. Někdo by přišel o spoustu kšeftů!!!! 

4. Společnost Pfizer také není jakkoliv vázána termíny dodávek. V podstatě je dle smlouvy určuje sama dle svých zásad. (proto Izrael dostal vše přednostně - platil totiž nejvyšší částku za vakcínu, viz článek) A stát tedy nesmí odstoupit z důvodu pozdního dodání nebo nedodání vakcín. A navíc se dopředu vzdává všech práv a opravných prostředků, které dle zákona má!

5.  Smlouva zahrnuje i jakékoli zařízení, technologii nebo výrobek používaný při podávání takové vakcíny nebo ke zlepšení jejího použití či účinku. Tedy vláda nemá pod kontrolou co dalšího ve vakcíně je pokud to dle výrobce zlepší její účinek...

6. Dodané vakcíny nelze vrátit ať se děje cokoliv...

7. Pladbu za vakcíny nelze jakkoliv zadržovat nebo započíst. Stát musí zaplatit za všechny dávky bez ohledu na to jestli je má společnost Pfizer schválené pro použití!

8. Smlouva je tajná a musí zůstat utajená 10 let i po jejím vypršení. To asi proto abychom se nedozvěděli který vlastizrádce to za nás podepsal.

9. A kdybychom se náhodou chtěli soudit s Pfizerem, tak jenom u rozhodčího soudu v New Yorku dle právního řádu USA.